Archiwa

Miesięczne archiwum: Styczeń 2017

Archiwa

Projekt „ Nauka poprzez spotkanie” – Oświęcim, 2016

We wrześniu ruszyła nowa edycja projektu polsko – niemieckiego „ Nauka poprzez  spotkanie”. Projekt jest realizowany jak zwykle w miejscu szczególnym nie tylko dla Polaków ale i wielu innych narodów świata – w Oświęcimiu.

Czytaj dalej Projekt „ Nauka poprzez spotkanie” – Oświęcim, 2016

Konkurs Walentynkowy

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs walentynkowy polegający na przesłaniu zdjęcia zakochanej pary (z której przynajmniej jedna osoba uczęszcza do naszej szkoły). Zdjęcie, które uzyska najwięcej głosów w ciągu tygodnia od opublikowania na profilu Facebookowym naszej szkoły, zostanie nagrodzone biletem dla dwojga do kina Helios na dowolny film.

Czytaj dalej Konkurs Walentynkowy

Na herbatce u Królowej Anglii w Londynie

W dniach 12-13 luty 2017 roku uczniowie klas logistycznych Zespołu Szkół w Chocianowie, wraz z uczniami Publicznego Gimnazjum z Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie, uczestniczyli w wycieczce do stolicy Wielkiej Brytanii – Londynu. Podróż odbyła się głównie droga lotniczą samolotem linii Ryanair, ale nie zabrakło również podróży pociągiem linii Stanstead Express, metrem czy też słynnym, piętrowym londyńskim autobusem.

Czytaj dalej Na herbatce u Królowej Anglii w Londynie

II Stopień Olimpiady Wiedzy Technicznej już za nami

Dnia 11 stycznia 2017r. w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbyły się zawody II stopnia XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. W zawodach wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły tj. Kacper Golińczak i Jakub Różycki. Kacper rozwiązywał zadania w grupie mechaniczno-budowlanej, a Jakub w grupie elektryczno-elektronicznej. Uczniowie najpierw zmierzyli się z zadaniami optymalizacyjnymi, po czym przystąpili do rozwiązania zadań dla swoich grup tematycznych. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych orłów.
Czytaj dalej II Stopień Olimpiady Wiedzy Technicznej już za nami

VIII Biegowe Grand Prix Zagłębia Mmiedziowego – etap nr III – Chocianów, 07.01.2017r.

Zespół Szkół w Chocianowie, Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Klub Biegacza „Zdyszaaani” Chocianów byli gospodarzami trzeciego etapu VIII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedziowego, którego głównym organizatorem jest Regionalne Centrum Sportowe w Lubinie. Całość Grand Prix stanowi dziesięć biegów rozgrywanych w miejscowościach: Pielgrzymka, Prząśnik, Chocianów, Iwiny, Nowa Sól, Kwiatkowice, Złotoryja, Ścinawa, Legnica, Lubin.

Czytaj dalej VIII Biegowe Grand Prix Zagłębia Mmiedziowego – etap nr III – Chocianów, 07.01.2017r.

Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Reprezentacje, dziewcząt i chłopców, naszej szkoły z sukcesami wróciły z kolejnych międzyszkolnych zawodów w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 5 stycznia 2017. Tym razem na etapie finału podstrefy lubińskiej nasze drużyny zajęły drugie miejsca, które kwalifikują do dalszej gry. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały strefy legnickiej.

Czytaj dalej Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem