Archiwa kategorii
Kategorie

Kolejny sukces Karoliny Krawczyk

25 maja nasza uczennica Karolina Krawczyk po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium. Karolina w Jeleniej Górze wystartowała podczas Mistrzostw Dolnego Śląska Juniorów i Juniorów Młodszych, w pchnięciu kulą 4 kg uzyskała wynik 12,11 m. Karolina dodatkowo  wystartowała w rzucie dyskiem, również w tej konkurencji była najlepsza z wynikiem 28,75 m.

Czytaj dalej Kolejny sukces Karoliny Krawczyk

Anna Mydłowska (3TL) wygrywa II Duathlon w Pęcławiu

W dniu 2 czerwca odbył się II Duathlon w Pęcławiu. Polegał na przebiegnięciu 5 km, następnie jazda rowerem na dystansie 22,5 km, a na koniec 2,5 km biegu. W zawodach wzięła udział nasza uczennica klasy 3 technikum logistycznego, Anna Mydłowska. Mimo bardzo wysokiej temperatury Anna zajęła 1 miejsce.

Czytaj dalej Anna Mydłowska (3TL) wygrywa II Duathlon w Pęcławiu

Karolina Krawczyk znowu na podium!

Karolina Krawczyk  11 maja brała udział w XII Wrocławskiej Olimpiadzie Młodzieży, gdzie po raz kolejny stanęła na najwyższym stopniu podium uzyskując wynik 12,79 m w pchnięciu kulą 4 kg do lat 20, Jest to nowy rekord życiowy naszej uczennicy technikum logistycznego  poprawiony o 6 cm.

Czytaj dalej Karolina Krawczyk znowu na podium!

Kolejne sukcesy Karoliny Krawczyk!

Karolina w kwietniu zainaugurowała sezon letni w Wiechlicach podczas XVII Pikniku Rzutowego, zajęła  pierwsze miejsce z wynikiem 12,73m. Jest to jej nowy rekord życiowy, warto wspomnieć że Karolina w tym roku rozpoczęła zmagania z kulą o kilogram cięższa – 4kg oraz z dziewczynami starszymi od siebie jako juniorka do lat 20.

Czytaj dalej Kolejne sukcesy Karoliny Krawczyk!

Kolejne zwycięstwo ucznia Kacpra Makarowskiego!

W dniach 2-3 marca odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym, gdzie  wspólnie z Kamilem Kuriatą ale w innych kategoriach wagowych startował również Kacper Makarowski (Kamil  w kategorii do 74 kg, a Kacper do 66 kg). Jak już pisaliśmy Kamil wygrał swoją kategorię z wynikami 190 przysiad, 156,5 kg czym ustanowił nowy rekord Polski w juniorach do lat 18. Kacper  zajął drugie miejsce z wynikami 170 przysiad, 115 wyciskanie i 190 Martwy ciąg.

Czytaj dalej Kolejne zwycięstwo ucznia Kacpra Makarowskiego!

Mistrzostwa Polski z udziałem Karoliny Krawczyk

W dniu 8-10.02.2018  odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20, nie zabrakło na nich naszej uczennicy Karoliny Krawczyk. Karolina posłała 4-kilogramową kulę  na odległość 12,34m i tym wynikiem ustanowiła swój  rekord życiowy poprawiając go o 61 cm. Wynik ten dał Karolinie 5 miejsce. Warto zaznaczyć iż konkurowała z dziewczynami o rok starszymi.  Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Czytaj dalej Mistrzostwa Polski z udziałem Karoliny Krawczyk

Powiatowe rozgrywki Halowej Piłki Nożnej

Zespół Szkół w Chocianowie był organizatorem powiatowego turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt i chłopców, rozgrywanego w ramach ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej. Zawody obyły się 21 stycznia 2019 roku w hali sportowej naszej szkoły.

Czytaj dalej Powiatowe rozgrywki Halowej Piłki Nożnej

Warsztaty zumby

24 stycznia w naszej szkole odbyły się warsztaty zumby. Zajęcia prowadził licencjonowany instruktor Zumby Magdalena Kwiatkowska- Korczowska. W trwających godzinę warsztatach brało udział 17 osób. Tańczyliśmy przy wspaniałej muzyce ok.13 układów. Zabawa była męcząca ale wyzwoliła w nas mnóstwo endorfin  i szeroki uśmiech. Była moc!!! BRAWO WY :)

Czytaj dalej Warsztaty zumby

Uczennica technikum logistycznego Karolina Krawczyk 12 stycznia  rozpoczęła sezon halowy podczas Deutsch-Polnisches Hallenmeeting w niemieckiej miejscowości Cottbus.  Karolina zadebiutowała jako juniorka w pchnięciu kula 4kg i zdobyła  najwyższy stopień podium z wynikiem 11,11m.